Firma

POSIADAMY LICENCJĘ MINISTERSTWA FINANSÓW NR: MF 13082/99
Firma powstała w 1993 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza.

Właściciel firmy posiada ponad 35 letni staż w służbach finansowo-księgowych.
Licencjonowane księgowe ze stażem pracy od 6 do 15 lat wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, uczestniczą w bieżących szkoleniach dla organów finansowo-księgowych

Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm o różnym profilu działalności w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. Aktualnie obsługujemy 60 firm – zarówno małe firmy jednoosobowe, jak również spółki komandytowe i komandytowo-akcyjne, spółki z o.o., spółki jawne, cywilne oraz stowarzyszenia.

Oferujemy

Obsługujemy podmioty zajmujące się produkcją, transportem, handlem, usługami.
Obsługujemy firmy zagraniczne, jak również z terenu całej Polski:
– Wrocław
– Płock
– Łódź
– Prudnik
– Olesno
– Wieluń
– oraz miasto Opole i powiat opolski
Wielu klientów obsługujemy od początku istnienia biura – od 22 lat.
Oferujemy kompleksowe usługi księgowe dla firm mniejszych, średnich i dużych oraz fundacji i stowarzyszeń, prowadzenie spraw kadrowych i rozliczeń z ZUS-em, pomoc w rozliczaniu dotacji. Nasi klienci mogą liczyć również na bieżącą kontrolę wpływów należności, ewentualne korekty dokumentów, pomoc w przygotowaniu umów (w tym również cywilnoprawnych), kontrolę dokumentów w firmie oraz prowadzenie dokumentacji dotyczących zagadnień kadrowych w przedsiębiorstwie, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, a także doradztwo podatkowe.
Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i czynności doradztwa podatkowego oraz innych czynności wykonywanych przez biuro. Dotychczas nie zaistniała potrzeba skorzystania z tego ubezpieczenia.
Zapewniamy:
•    Wykwalifikowana kadrę księgowych
•    Sprawdzone oprogramowanie komputerowe
•    Certyfikat Ministra Finansów
•    Ubezpieczenie prowadzonej działalności
•    Atrakcyjne ceny usług

Zapraszamy wszystkich do naszego biura i prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.